Ostatni tydzień poświeciliśmy na kontakt z mydlarniami i drogeriami ekologicznymi w Piotrkowie Trybunalskim i mieście Łodzi. Odwiedziliśmy ich naprawdę wiele i kilkoma udało nam się nawiązać współpracę, tak więc już można kupić nasze produkty w tych miastach. Wrażenia z odwiedzin są warte opisania wiec uczynimy to niezwłocznie.

Na początek Piotrków Trybunalski i mydlarnia Luna na ul. Wojska Polskiego w markecie Piotr i Paweł. Zakochaliśmy się w tym miejscu i właścicielach. Sklepik nieduży ale urządzony z wyjątkowym smakiem i dbałością o detale. Jak tylko go zobaczyliśmy chcieliśmy aby nasze produkty były w tej mydlarni. Możemy chwalić profesjonalizm i zaopatrzenie punktu ale najlepiej podjechać i przekonać się samemu. My możemy tylko powiedzieć że od czwartku poszerzyli ofertę o nasze produkty i mamy nadzieję że znajdą one tam swoich odbiorców. Na początek są tam dostępne nasze mydła w pięciu rodzajach ale niebawem udostępnimy tam całą paletę naszego asortymentu.

Około 50 kilometrów dzieli Piotrków Trybunalski od miasta Łodzi a tam sklepów z kosmetykami naturalnymi bez liku, o dwóch warto wspomnieć bo wrażenie jakie wywarły na nas długo pozostanie niezatarte. Pierwszy to Skarbiec Natury na ul. Eugeniusza Ajnenkiela. Sklep z ekologicznymi i naturalnymi kosmetykami gdzie właściciele dokładnie sprawdzają towar jaki proponują swoim klientom. Skarbiec Natury – Eko Drogeria to przede wszystkim sklep internetowy, ale dla osób lubiących kontakt osobisty punkt jest otwarty od 10 -18 i naprawdę warto się pofatygować. Kolejny to sklep z ekologiczną żywnością i kosmetykami Ekologiczna Przystań na ul. Zielonej. Miły sklep z dużym asortymentem spożywczym oraz kosmetycznym. Właściciele bardzo mili i bardzo kompetentni. Mimo lokalizacji w ścisłym centrum Łodzi ceny nie powalające i każdy może coś znaleźć dla siebie w naprawdę dobrej cenie, a dodatkowo teraz zobaczy nasze produkty w tym przesympatycznym miejscu. Na chwilę obecną Futura Natura ze swoją ofertą jest obecna w Łodzi w jeszcze kilku miejscach miedzy innymi na ul. Pojezierskiej, bardzo miła drogeria przy placu handlowym, czy na ul. Piotrkowskiej.

O kolejnych miejscach gdzie będzie można zobaczyć i kupić nasze produkty będziemy informować w kolejnych wpisach. A w przyszłym tygodniu chcemy się pochylić nad zastosowaniem mydeł do mycia włosów. O mitach i faktach jakich efektów możemy oczekiwać po takim myciu.